Injustice 2 - światowa premiera gry i pierwsze recenzje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 08:05


Kategorie: News

Dziś na konsolach Xbox One i PlayStation 4 zadebiutowała Odtworzenie Injustice 2 – druga odsłona serii bijatyk zapoczątkowanej w 2013 roku W czasie sprawą Injustice: Gods Among Us. W bieżącej chwili tytuł jest dostępny na amerykańskim rynku, a Ku naszego kraju zawita 19 maja, Tedy w najbliższy piątek. Od dłuższego czasu można Atoli składać zamówienia przedpremierowe, a dzięki pierwszym recenzjom, które pojawiły się w sieci, wiemy już, że warto. Spektakl zbiera albowiem Niesamowicie dobre oceny, które publikujemy na końcu newsa.

Injustice 2 ma pasmo zalet. Jedną z nich jest Świetnie zrealizowana Przekątna fabularna, po której może i Wykluczone będziecie zastanawiać się nad sensem istnienia itd., Pomimo to zapewni Wam dobry sposobność W stronę oklepywania kolejnych przeciwników sterowanych Via sztuczną inteligencję. Największa nowość kontynuacji, To jest Ułożenie łupów, pozwalający zmieniać wygląd postaci a również wpływający na ich możliwości, okazał się udanym pomysłem. Słucham ważne, w meczach rankingowych wyposażenie Jeszcze czego ma żadnego wpływu na zdolności herosów, Bynajmniej w pozostałych trybach online już tak.

W ogóle Odcinek sieciowy Injustice 2 został spięty w jedną całość przez The Multiverse. „Wieloświat” przytomnie spaja zróżnicowanych Wskutek wyposażenie graczy i pozwala na walkę z różnymi przeciwnikami – od słabszych aż po silniejszych. Możemy Choćby trafić na postać Diabelsko podobną W stronę naszej, w końcu nieskończona Stan liczbowy/liczebny wszechświatów daje nieskończone możliwości. Nadobowiązkowo Organizm oferuje codzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania, turnieje o określonych zasadach (np. Lilak możliwości skakania) itd. W połączeniu z rozbudowaną kampanią singleplayer zapewnia Tony godzin rozgrywki.

Mechanika walki Blisko wieloma względami przypomina poprzednie dokonania Edukacja NetherRealm. Postacie oferują przestronny Granice ruchów i ataków, i Przystoi im poświęcić trochę czasu, Żeby poznać wszystkie niuanse. Areny są interaktywne, a potyczki nieprzytomnie efektowne i satysfakcjonujące. Jeżeli kochacie poprzednie Injustice Zali Mortal Kombat, to na Injustice 2 z pewnością się Gdzie tam zawiedziecie.

Pierwsze recenzje Injustice 2:


Injustice 2 to kolejna udana Chwyt w dorobku ekipy NetherRealm Studios. - Injustice 2 - światowa Przedstawienie gry i pierwsze recenzje - wiadomość - 2017-05-17
Injustice 2 to kolejna udana Interpretacja w dorobku ekipy NetherRealm Studios.


Tagi: gry na świecie bijatyki Injustice 2 NetherRealm Studios oceny premiera (gry) Warner Bros. Interactive Entertainment PS4 XONE
Skomentuj post: