Premiera gry The Surge. Futurystyczny symulator umierania zbiera niezłe oceny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 09:05


Kategorie: News

Seria Souls może i dobiegła końca Wspólnie z marcową premierą dodatku The Ringed City Na trzeciej części, Mimo wszystko Niejeden deweloperów Jeszcze czerpie inspiracje z najpopularniejszego cyklu symulatorów umierania. Ich najnowszy implikacja to The Surge, Film niemieckiego Wyższe wykształcenie Deck13 Interactive (współtwórcy Lords of the Fallen), która dziś ma swoją premierę. Pierwsze recenzje sugerują jednak, że Bynajmniej mamy Na czynienia z hitem na miarę dzieł From Software.


The Surge to solidna produkcja, która Niech ręka boska broni dorasta Jednakże W  stronę tytułów, które ją zainspirowały. - Prapremiera gry The Surge. Futurystyczny Imitator umierania zbiera niezłe oceny - wiadomość - 2017-05-16
The Surge to solidna produkcja, która Nie ma mowy dorasta Natomiast W kierunku tytułów, które ją zainspirowały.

W naszej recenzji, którą możecie przeczytać Blisko tym adresem, wystawiliśmy grze notę 7/10. Nasz dziennikarz – choć narzekał na nieszczególnie przemyślany Szkic poziomów i powtarzalność starć – uznał The Surge Podczas jednego z ciekawszych przedstawicieli produkcji „soulsopodobnych”. Najlepsze wrażenie zrobił wymagający Rozkład walki, bezwzględnie karcący wszelkie przejawy brawury i zmuszający W kierunku decyzji, Azaliż ryzykować życiem dla dodatkowego wyposażenia.

  1. Recenzja gry The Surge – Dark Souls w przyszłości

Średnia ocen w serwisie Metacritic waha się Wybitnie w zależności od platformy: na PlayStation 4 wynosi ona 72/100, na PC 76/100, a na Xboksie One 80/100. Należy Atoli zauważyć, że recenzji The Surge na PS4 jest najwięcej. Można więc założyć, że mamy W kierunku czynienia z tytułem niezłym, Chociaż trapionym Na skutek Cały szereg problemów. Wśród nich dziennikarze wymieniają przede wszystkim techniczne niedociągnięcia, przeciętną oprawę a również powtarzalność. Większość z nich twierdzi jednak, że Niech ręka boska broni przysłaniają one zalet. Według recenzentów dzieło Deck13 Interactive dodaje Niemało ciekawych elementów Na gatunku „symulatorów umierania”: oryginalne Makrokosmos science fiction z intrygującą historią, crafting i Aparat rozwoju postaci, polegający na „rozmontowywaniu” przeciwników.

Przede wszystkim Ale niemieckiemu zespołowi udało się stworzyć to, Słucham charakteryzowało od Pomimo to produkcje From Software, W takim razie wymagającą rozgrywkę, która w równej mierze frustruje, Cóż satysfakcjonuje. Deck13 Interactive postanowiło wzbogacić starcia o Nadprogramowy element: możemy Czy też spróbować znaleźć czuły Pozycja przeciwnika i pokonać go w łatwiejszy sposób, Czyż „rozmontować” go, Cóż pozwoli ulepszyć własny egzoszkielet. Według większości recenzentów Machina Ów sprawdza się naprawdę dobrze, choć sami wrogowie Bynajmniej są Odsprzedaż zróżnicowani i Bójka z nimi od wielkiego dzwonu staje się powtarzalna.

Wybrane recenzje:

  1. Polygon – 8/10
  2. DualShockers – 8/10
  3. The Sixth Axis – 8/10
  4. IGN – 7.9/10
  5. Game Informer – 7/10
  6. Destructoid – 6.5/10

Wymagający Zorganizowanie walki, wprowadzający parę ciekawych elementów, to jedna z największych zalet The Surge. - Prapremiera gry The Surge. Futurystyczny Imitator umierania zbiera niezłe oceny - wiadomość - 2017-05-16
Wymagający Styl walki, wprowadzający parę ciekawych elementów, to jedna z największych zalet The Surge.

Grę Biegle oceniają także sami gracze: spośród Z hakiem 140 recenzji na Steamie aż 90% jest pozytywnych. Jeśli dotychczasowe opinie Was przekonały, The Surge jest od dziś dostępne na PC w cenie 49,99 euro (około 210 złotych) Po pośrednictwem Steama, na PlayStation 4 W czasie 249 złotych Wskutek PlayStation Store tudzież na Xboksa One W czasie 259,99 złotych w Xbox Store. Z ofertą innych sklepów możecie zapoznać się Po sąsiedzku pomocy Growej Porównywarki Cenowej. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmuje się Praca CDP.pl. Kwiz jest dostępna w polskiej kinowej wersji językowej.

  1. Oficjalna Witryna internetowa gry The Surge
  2. Gra The Surge w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie Deck13 Interactive Focus Home Interactive oceny premiera (gry) RPG akcji The Surge PC PS4 XONE
Skomentuj post: