Premiera gry The Surge. Futurystyczny symulator umierania zbiera niezłe oceny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 09:05


Kategorie: News

Seria Souls może i dobiegła końca Razem z marcową premierą dodatku The Ringed City Ku trzeciej części, Aliści Niejeden deweloperów W dalszym ciągu czerpie inspiracje z najpopularniejszego cyklu symulatorów umierania. Ich najnowszy uzysk to The Surge, Remake niemieckiego Wyższe wykształcenie Deck13 Interactive (współtwórcy Lords of the Fallen), która dziś ma swoją premierę. Pierwsze recenzje sugerują jednak, że Bynajmniej mamy Na czynienia z hitem na miarę dzieł From Software.


The Surge to solidna produkcja, która Ani dorasta Jednakowoż Ku tytułów, które ją zainspirowały. - Przedstawienie gry The Surge. Futurystyczny Imitator umierania zbiera niezłe oceny - wiadomość - 2017-05-16
The Surge to solidna produkcja, która Niech Bóg broni dorasta Pomimo to W kierunku tytułów, które ją zainspirowały.

W naszej recenzji, którą możecie przeczytać Poniżej tym adresem, wystawiliśmy grze notę 7/10. Nasz Adiustator – choć narzekał na nieszczególnie przemyślany Koncepcja poziomów i powtarzalność starć – uznał The Surge Podczas jednego z ciekawszych przedstawicieli produkcji „soulsopodobnych”. Najlepsze wrażenie zrobił wymagający Organizm walki, bezwzględnie karcący wszelkie przejawy brawury i zmuszający Ku decyzji, Czyżby ryzykować życiem dla dodatkowego wyposażenia.

  1. Recenzja gry The Surge – Dark Souls w przyszłości

Średnia ocen w serwisie Metacritic waha się Tęgo w zależności od platformy: na PlayStation 4 wynosi ona 72/100, na PC 76/100, a na Xboksie One 80/100. Należy Wszakże zauważyć, że recenzji The Surge na PS4 jest najwięcej. Można więc założyć, że mamy Ku czynienia z tytułem niezłym, Jednakowoż trapionym Z powodu Dość dużo problemów. Wśród nich dziennikarze wymieniają przede wszystkim techniczne niedociągnięcia, przeciętną oprawę jak również powtarzalność. Większość z nich twierdzi jednak, że Jeszcze czego przysłaniają one zalet. Według recenzentów dzieło Deck13 Interactive dodaje Ładnie ciekawych elementów Na gatunku „symulatorów umierania”: oryginalne Kompleks science fiction z intrygującą historią, crafting i Procedura rozwoju postaci, polegający na „rozmontowywaniu” przeciwników.

Przede wszystkim Niemniej jednak niemieckiemu zespołowi udało się stworzyć to, Cóż charakteryzowało od Na krągło produkcje From Software, Wobec tego wymagającą rozgrywkę, która w równej mierze frustruje, Słucham satysfakcjonuje. Deck13 Interactive postanowiło wzbogacić starcia o Suplementarny element: możemy Czyż spróbować znaleźć czuły Pozycja przeciwnika i pokonać go w łatwiejszy sposób, Ewentualnie „rozmontować” go, Hę pozwoli ulepszyć własny egzoszkielet. Według większości recenzentów Procedura Ów sprawdza się naprawdę dobrze, choć sami wrogowie Wykluczone są Za dużo zróżnicowani i Bitka z nimi z rzadka staje się powtarzalna.

Wybrane recenzje:

  1. Polygon – 8/10
  2. DualShockers – 8/10
  3. The Sixth Axis – 8/10
  4. IGN – 7.9/10
  5. Game Informer – 7/10
  6. Destructoid – 6.5/10

Wymagający Technika walki, wprowadzający parę ciekawych elementów, to jedna z największych zalet The Surge. - Prapremiera gry The Surge. Futurystyczny Imitator umierania zbiera niezłe oceny - wiadomość - 2017-05-16
Wymagający Rozkład walki, wprowadzający parę ciekawych elementów, to jedna z największych zalet The Surge.

Grę Przychylnie oceniają także sami gracze: spośród Z hakiem 140 recenzji na Steamie aż 90% jest pozytywnych. Jeśli dotychczasowe opinie Was przekonały, The Surge jest od dziś dostępne na PC w cenie 49,99 euro (około 210 złotych) Podczas pośrednictwem Steama, na PlayStation 4 Podczas 249 złotych Z powodu PlayStation Store i na Xboksa One W czasie 259,99 złotych w Xbox Store. Z ofertą innych sklepów możecie zapoznać się O miedzę pomocy Growej Porównywarki Cenowej. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmuje się Interes CDP.pl. Podstęp jest dostępna w polskiej kinowej wersji językowej.

  1. Oficjalna Stronica internetowa gry The Surge
  2. Gra The Surge w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie Deck13 Interactive Focus Home Interactive oceny premiera (gry) RPG akcji The Surge PC PS4 XONE
Skomentuj post: