ZeniMax Media idzie na wojnę z Samsungiem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 09:05


Kategorie: News

Samsung Gear VR następnym celem firmy Zenimax Media. - Zenimax
Samsung Gear VR następnym celem firmy Zenimax Media.

Na początku lutego bieżącego roku informowaliśmy, że Spółka Zenimax "prasa, radio, telewizja, internet, książka, film, kino i plakat" wygrała sprawę z Oculus VR związaną z technologią wykorzystaną W stronę stworzenia gogli Oculus Rift. Wytwórca sprzętu musi zapłacić aż 500 milionów dolarów odszkodowania, Lecz to Ani wszystko. Parę tygodni później doczekaliśmy się kolejnego pozwu, tym W sumie dotyczącego określonych linii kodu używanych Via deweloperów w produkcji oprogramowania dla gogli Oculus Rift i Samsung Gear VR. Zenimax Ale na tym Jeszcze czego poprzestaje i zamierza Właśnie zajść Zbyt skórę samemu Samsungowi.

W serwisie Polygon opublikowano wniosek sądowy dotyczący gogli Gear VR. Czytania jest sporo, Niedociągnięcie w skrócie chodzi o czerpanie zysków ze sprzedaży urządzeń wykorzystujących tajemnice handlowe, w końcu sprzęt koreańskiego giganta napędzany jest technologią stworzoną Na skutek Oculus VR. Zenimax "prasa, radio, telewizja i internet" domaga się oczywiście rekompensaty Po poniesione straty. Ciężko stwierdzić, Czyżby uda im się coś wywalczyć, Atoli wydaje się, że w świetle wcześniejszego wyroku sądu w sprawie anty Oculus VR, szanse na wygraną mają całkiem spore. Gdzie tam Jasne jednak, jaka dokładnie Kwantum może wchodzić w grę, Aliści z pewnością będą to grube miliony, w końcu Samsung sprzedał ponad 5 milionów egzemplarzy urządzenia.


Tagi: sprzęt i soft afery i kontrowersje pozwy i procesy sądowe Samsung Samsung Gear VR wirtualna rzeczywistość ZeniMax Media PC
Skomentuj post: