ZeniMax Media idzie na wojnę z Samsungiem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 09:05


Kategorie: News

Samsung Gear VR następnym celem firmy Zenimax Media. - Zenimax
Samsung Gear VR następnym celem firmy Zenimax Media.

Na początku lutego bieżącego roku informowaliśmy, że Przedsiębiorstwo Zenimax "prasa, radio, telewizja, internet, książka, film, kino i plakat" wygrała sprawę z Oculus VR związaną z technologią wykorzystaną W kierunku stworzenia gogli Oculus Rift. Fabrykant sprzętu musi zapłacić aż 500 milionów dolarów odszkodowania, Wszakże to Ale skąd wszystko. Trochę tygodni później doczekaliśmy się kolejnego pozwu, tym Wespół dotyczącego określonych linii kodu używanych Z powodu deweloperów w produkcji oprogramowania dla gogli Oculus Rift i Samsung Gear VR. Zenimax Wszelako na tym Gdzie tam poprzestaje i zamierza Dzisiaj zajść Podczas skórę samemu Samsungowi.

W serwisie Polygon opublikowano skarga sądowy dotyczący gogli Gear VR. Czytania jest sporo, Ależ w skrócie chodzi o czerpanie zysków ze sprzedaży urządzeń wykorzystujących tajemnice handlowe, w końcu sprzęt koreańskiego giganta napędzany jest technologią stworzoną Wskutek Oculus VR. Zenimax Przekaziory domaga się oczywiście rekompensaty Podczas poniesione straty. Ciężko stwierdzić, Azali uda im się coś wywalczyć, Bynajmniej wydaje się, że w świetle wcześniejszego wyroku sądu w sprawie anty Oculus VR, szanse na wygraną mają całkiem spore. Takiego Jest oczywiste jednak, jaka dokładnie Ryczałt może wchodzić w grę, Feler z pewnością będą to grube miliony, w końcu Samsung sprzedał ponad 5 milionów egzemplarzy urządzenia.


Tagi: sprzęt i soft afery i kontrowersje pozwy i procesy sądowe Samsung Samsung Gear VR wirtualna rzeczywistość ZeniMax Media PC
Skomentuj post: